U bent hierPastores en beleid / Kerkraden

Kerkraden


Volgende personen maken in de drie parochies deel uit van de kerkraden. Deze raden staan in voor het grote en kleine onderhoud van de kerkgebouwen en voor de financiële middelen, die daartoe nodig zijn. Ook andere taken nemen zij op zich. Zij vergaderen éénmaal per trimester of meer indien de toestand het vereist. Naast de permanente opdrachten, worden zij van tijd tot tijd geconfronteerd met ernstige restauratie-opdrachten. Zij staan in relatie met het bisdom, de provincie en de gemeente. Wij danken hen voor al het werk dat zij op zich nemen.
 

 • Kerkraad Centrum
  • Wilfried Verhelst (voorzitter)
  • Luk De Deckers (secretaris)
  • André Anckaert (schatbewaarder)
  • Frans Michiels
  • Jos Salens
 •  

 • Kerkraad Elsdonk
  • Jef Hendrix (voorzitter)
  • Roland Van der Elst (secretaris)
  • Jean Demarbaix (schatbewaarder)
  • Piet de Reys
  • Mia Hendrickx
 •  

 • Kerkraad Molenveld
  • Guido Stoffelen (voorzitter)
  • Werner Plaum (secretaris)
  • Johan Wilms (schatbewaarder)
  • Danny Everaert
  • Chris Zwysen