U bent hierBasilica koor

Basilica koor


Basilicakoor.jpg

Hoe het begon … 1966 …

Er bestond in onze parochie een knapenkoor, een dameskoor en een mannenkoor. Maar in die “zoekende” post-concilietijd kon elk koor niet meer zijn liturgisch nootje uitzingen.

Onder impuls van Laurent Peeters kwam er een samenwerking tussen het knapenkoor en het schoolkoor “De Klaroentjes” van zuster Yvonne Vandenput. Versterking kwam er vlug uit het tanende mannen- en dameskoor. En dit vormde het embryo van ons hedendaags gemengd Basilicakoor.

Basilicakoor1.jpg

Noten laten klinken tot een aangenaam lied : dat was en is onze leuze. Hoofddoel van ons koor is het opluisteren van de liturgische hoogdagen in onze basiliek. Maar concertreizen in familiale sfeer hebben ons ook al doorheen Europa gezongen.

Basilicakoor3.jpg

Misschien wil jij ook je stem met ons laten meeklinken. Muzikale kennis is niet vereist. Laat het enthousiasme van onze groep en de familiale sfeer een uitnodiging zijn om mee te zingen. We repeteren elke woensdagavond van 20 tot 21.30 uur in ons “Vokaal” boven de crypte : ingang langs de grotzijde.

Hartelijk welkom !

Klik hier om ons te beluisteren.

 

Dirigent :
 
 
Kathleen Hadermann
Contact en info :
 
 
Monique Smet
Adres :
Baron de Celleslaan 71
 
2650 Edegem
Telefoon :
03/440.84.29
 
 
Website :
 
 
www.basilicakooredegem.be

 

Basilicakoor2.jpg